banner461

Esentepe Muhtar Adayı İbrahim Uysal Şehitler İçin Şerbet Dağıttı

Nevşehir Esentepe Mahallesi Muhtar Adayı Gazeteci İbrahim Uysal, Cuma namazı çıkışında cami cemaatine şehitleri anmak için kendi elleriyle hazırladığı şerbeti dağıttı.

banner503
Esentepe Muhtar Adayı İbrahim Uysal Şehitler İçin Şerbet Dağıttı
23 Mart 2019 Cumartesi 14:43

banner143
banner134

Cuma namazını H. Fevzi Avlanmaz (Nevkur) caminde kılan Nevşehir Esentepe Muhtar Adayı Gazeteci İbrahim Uysal, cami çıkışı vatandaşlara şehitlerimizi anmak için kendi elleriyle Osmanlı şerbeti dağıttı.

Muhtar adayı Uysal'a şerbet dağıtımında azaları Gazeteci-Yazar Osman Aytekin, Ülgen Şahin ve mahalle esnaflarından abisi Murat Uysal'da eşlik etti.

Kendi hazırladığı Osmanlı Şerbetini cami çıkışında vatandaşlara ikram eden Esentepe Mahalle Muhtar Adayı İbrahim Uysal, "Bütün şehitlerimize Allahtan rahmet geride kalanlara ise sabır ve sebat diliyorum…Allah vatan kahramanı şehitlerimizin şefaatine bizleri de nail etsin. Tüm vatandaşlarımıza afiyet bal şeker olsun." dedi.

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Muhtar olması durumunda yaklaşan Ramazan ayı ile birlikte bu tür etkinlikleri mahallemizde yaşatmayı planlıyoruz diyen Muhtar adayı İbrahim Uysal, şerbet dağıtımının önümüzdeki haftada Esentepe mahallesi Taşlıbel (Çiçeklli) camide gerçekleştirileceğini söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.