banner461
banner195

Genel Sekreter Uzm. Dr. Muhammet Çömçe’nin 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı‏

Nevşehir ili Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterimiz Uzm. Dr. Muhammet Çömçe, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Genel Sekreter Uzm. Dr. Muhammet Çömçe’nin 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı‏
14 Mart 2016 Pazartesi 09:49

banner143
banner134
14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle yayımladığı mesajında İnsanların daha sağlıklı, daha mutlu yaşam sürmesine hizmet etmeyi amaçlayan tıp biliminin, geçmişten gelen tüm birikimleri de kullanarak sürekli ilerleme içinde olduğunu belirtti. ‘Önce insan’ anlayışının benimsendiği günümüz dünyasında, herkesin kaliteli sağlık hizmetlerinden yararlanabilmesi “Sağlığımızı emanet ettiğimiz, yaptıkları görevle çok kutsal bir misyon yüklenen sağlık çalışanlarımızı bugün bir kez daha hatırlayıp, minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. İnsanlarımıza etkili sağlık hizmeti sunabilmek için en büyük görev tabii ki doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza düşmektedir. Sağlığımızı emanet ettiğimiz doktor ve tüm sağlık çalışanlarına vatandaşlar olarak bizler, saygılı olmalıyız” ifadelerini kullandı.
Çömçe mesajında, sağlık çalışanlarının insanların daha sağlıklı ve mutlu şekilde yaşaması için zor şartlarda fedakârca çalıştığını belirterek "Bir toplumun varlığı, gelişmesi, ilerlemesi insanların sağlıklı yaşam sürmeleri ile mümkündür. Çünkü sağlıklı birey gelişime ortak olur, kalkınmaya ve ilerlemeye katkı sağlar. Sağlık, öncelikli olarak bir yaşam hakkıdır. Bu hakkımızı kollayan, canımızı emanet alan İnsanlığa nitelikli yaşam sunma ilkesiyle zor koşullarda fedakârca hizmet veren başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlarım. Ayrıca bu gün vesilesiyle tüm sağlık çalışanlarına bu kutsal mesleğe verdikleri emeklerden dolayı teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım."
Ankara da düzenlenen bombalı saldırı sonucu birlik ve beraberliğimizi hedef alarak, masum vatandaşlarımızı haince katleden her türlü terör örgütlerini lanetliyor, saldırı sonucu vefat eden vatandaşlarımıza Allah tan Rahmet, yaralılarımıza da Acil Şifalar diliyorum.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.