banner461
banner195

Gülşehir Dadağı köyünde bahar şenliği etkinliği yapıldı

Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Dadağı köyünde bahar şenliği etkinliği yapıldı.

Gülşehir Dadağı köyünde bahar şenliği etkinliği yapıldı
28 Mayıs 2016 Cumartesi 18:47

banner143
Dadağı köyünde bahar şenliği etkinliği yapıldı
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Dadağı köyünde bahar şenliği etkinliği yapıldı. Dadağı Köyü Kültür dayanışma ve yardımlaşma derneği tarafından organize edilen Bahar Şenliği etkinliği Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayarak Kuranı Kerim tilaveti ile devam etti.

Etkinlikte Protokol konuşmalarının ardından şenliğe katılanlara yemek ikramında bulunularak Yöresel oyunlar ve yarışmalar yapıldı.

Dadağı Köyü Kültür dayanışma ve yardımlaşma derneği Başkanı Mehmet Eren, Dadağı Bahar Şenliğine katılan Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Metin Alkaya, Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin, Gülşehir Belediye Başkanımız Vahdi Arısoy, Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya ve Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur ve etkinliğe katılan köy halkına teşekkür etti.

Şenliğe katılan Milletvekili Açıkgöz, "Bahar Bereketiyle Geldi​. Gülşehir/Dadağı Köyü Bahar Şenliği; birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin gelenekselliğine ev sahipliği yaptı.Teşekkürler Dadağı " dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.