banner461

Haydi Nevşehir Mehmetçiğe destek konvoyunda buluşuyoruz

Nevşehir'de Modifiye sevdalıları bu akşam Saat: 20:30'da Mehmetçiğe destek için konvoy yaparak, şehitlerimizi yad edecekler.

Haydi Nevşehir Mehmetçiğe destek konvoyunda buluşuyoruz
11 Ekim 2019 Cuma 17:39

banner143
banner134

Nevşehir'de Modifiye sevdalılarının oluşturduğu Cadde Kapadokya grubu aldığı özel izinle bu akşam Saat: 20:30'da Mehmetciğe destek için konvoy yaparak, şehitlerimizi yad edecekler.

Cadde Kapadokya grubu adına FİB Haber Merkezine açıklamada bulunan Emre Özcan, " Biz Nevşehirli Cadde Kapadokya grubu olarak, Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek, TSK'nın yanında olduğumuzu göstermek ve Mehmetçiğimize moral vermek için bugün Saat: 20.00'da Nevşehir Sanayi Meydanında İstiklal Marşımızı okuyup, ardından da konvoy düzenleyeceğiz. Tüm Nevşehir halkını araçları ve Türk Bayraklarıyla konvoy etkinliğine bekliyoruz" dedi.

Özcan: Türk Silahlı Kuvvetlerimizin düzenlediği Barış Pınarı harekatına destek olmak ve aziz şehitlerimizi anmak amacı ile konvoy düzenlemek istedik. Bu konvoya bütün Nevşehirli gençleri, büyüklerimi,, kardeşlerimi davet ediyorum. Gelin, hep birlikte elimizden geldiği kadarı ile ordumuzun yanında olduğumuzu gösterelim ve aziz şehitlerimizi yad edelim’ dedi.

Buluşma yeri : Nevşehir sanayi meydanı

Saat: 20:00

Adresler: Yeni TOKİ- Çarşı - Kocacay - Eski TOKİ de bitecek...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.