banner461
banner195

Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti ile Kapadokya Hastanesi arasında protokol imzalandı

Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti ile Kapadokya Hastanesi arasında gazetecilere indirim sağlanması amacıyla ön protokol imzalandı.

Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti ile Kapadokya Hastanesi arasında protokol imzalandı
28 Mayıs 2016 Cumartesi 14:01

banner143
banner134
Kapadokya Hastanesi Başhekimi Fatih Yakut ile Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanvekili Coşkun Sağlamdin gazetecilerin sağlıkta indirimli faydalanması amacıyla ön protokol imzaladı. Kapadokya Gazetecileri Cemiyeti ile Kapadokya Hastanesi arasında yapılan protokol sonrasında gazeteciler hastanene sağlık hizmetlerinden indirimli bir şekilde yararlanabilecekler.
Kapadokya Hastanesi Başhekimi Fatih Yakut yaptığı açıklamada hastanemiz ile Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti arasında yapmış olduğumuz protokol sonrasında cemiyet üyesi arkadaşlarımız hastanemizin hizmetlerinden indirimli bir şekilde faydalanabilecekler diye konuştu.
Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanvekili Coşkun Sağlamdin ise yaptığı açıklamada Kapadokya Hastanesi ile yapmış olduğumuz protokolümüz meslektaşlarımıza hayırlı olsun dedi. Sağlamdin, “ Kapadokya Gazeteciler Cemiyetimize üye olan meslektaşlarımız imzalamış olduğumuz protokol sonrasında Kapadokya Hastanesinde sağlık hizmetlerinden indirimli olarak faydalanabilecekler. Bizlere bu konuda desteklerini esirgemeyen Kapadokya Hastanesi Başhekimi Fatih Yakut’a ve hastane yönetimine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.