banner461
banner195

Kapadokya’da Eğlencenin Adı “Türk Geceleri”

Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden bir tanesi olan Kapadokya’da yerli ve yabancı turistler Türk Gecelerine büyük ilgi gösteriyor.Türkiye’nin peri bacaları, balon turları ve kayadan oyma butik otelleri ile öne çıkan turizm merkezlerinden...

Kapadokya’da Eğlencenin Adı “Türk Geceleri”
08 Mayıs 2016 Pazar 13:52

banner143
banner134
Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden bir tanesi olan Kapadokya’da yerli ve yabancı turistler Türk Gecelerine büyük ilgi gösteriyor.
Türkiye’nin peri bacaları, balon turları ve kayadan oyma butik otelleri ile öne çıkan turizm merkezlerinden Kapadokya’da, turistlere eğlence merkezlerinde düzenlenen etkinliklerde Türk kültürü tanıtılıyor. Turistlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte oryantal gösterilerin yanı sıra kız isteme ve gelin alma geleneği de canlandırılıyor. Türk kültür ve yaşamını yansıtan gösterileri izleyen turistler, aynı zamanda gösterinin bazı bölümlerinde oynuyor, halay çekiyor, oryantal yapıyor. Turistler, 4 saatlik program süresince Türk yiyecek ve içeceklerinden de tadıyor. Son zamanlarda yabancı turistlerin yanı sıra yerli turistlerinde Türk Gecelerine olan ilgisi artması dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.