banner461
banner195

Kavak Kasabasında Modern Oyun Parkı Yapıldı

Kavak Belediye Başkanı Celal YİĞİT’in  gerçekleştirdiği park ve yeşil alan çalışmalarıyla kasabamızın çehresini değiştirmeye devam ediyor. Belediyemiz  tarafından oluşturulan modern parklar plastik ve modern oyun gruplarıyla donatıldı.

Kavak Kasabasında Modern Oyun Parkı Yapıldı
08 Haziran 2016 Çarşamba 14:07

banner143
banner134
Her yaştan erişkin insanın rahatlıkla kullanabilmesine olanak sağlayan ve ergonomik tasarımlarla üretilen spor aletleri ve çocuklar için kurulan oyun parkı sahası içinde insanlara hizmet veriyor. Kavak Belediyesi, çocuklar için oyun sahası oluştururken sağlıklı yaşamı desteklemek için oyun parkı içine fitnes spor aletleri kurulumunu yapıyor.
Kavak Belediye Başkanı Celal YİĞİT , çocukların oyun parkı konusunda ısrarcı olmasının yanı sıra ev hanımlarından spor aletlerinin kurulması yönünde yoğun bir talep geldiğini açıkladı. Başkan YİĞİT, Belediye olarak tüm insanlarının faydalanabileceği ortak noktalara parkın yapımı ve sağlıklı yaşamı destekleyen spor aletlerinin kurulunun süreceğini bildirdi. Belediye, bu hizmet sayesinde modern çağa uygun olarak oyun park sahalarını da yenilemiş oluyor.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.