banner461

Keçiören’de Nevşehir Rüzgarı Esti

TBMM Divan Katip Üyesi, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz ile AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe, Keçiören Belediyesi 10. Ramazan Etkinlikleri kapsamında Nevşehir Kültür Evi Açılış törenine katıldılar.

banner503
22 Mayıs 2019 Çarşamba 00:56

banner143
banner134

Nevşehirlilerin çokça ikamet etmekte olduğu Ankara Keçiören'de bugün Nevşehirliler rüzgarı esti...

Keçiören Belediyesi 10. Ramazan Etkinlikleri kapsamında Nevşehir yöresel gösterileri etkinliği ve Nevşehir Kültür Evi Açılışına TBMM Divan Katip Üyesi, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, AK Parti İlçe Başkanı Zafer Çoktan ve MHP İlçe Başkanı Alparslan Doğan, Nevşehir Dernekler Federasyonu Başkanı Mehmet Eren, Nevşehir Kültür Derneği Başkanı Mehmet Ali Canlı, Ankara Ürgüplüler Derneği ve Genç Nevşehirliler Ankara Platformu Başkanı Ziya Ağca ile çok sayıda Nevşehirli katıldı.

Açıkgöz: “Keçiören Nevşehirliler ile Güzel”

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz yaptığı açıklamasında: "Keçiören Belediyemizin düzenlemiş olduğu Ramazan etkinlikleri kapsamında Nevşehir Dernekler Federasyonu ile birlikte “Nevşehir Kültür Evi Açılışı ve Yöresel Gösteriler” etkinliğine Nevşehirli hemşerilerimizle birlikte katılım sağladık. Nevşehir Dernekler Federasyonu Başkanımız Mehmet Eren’e ve ev sahipliğinde bulunan Keçiören Belediye Başkanımız Turgut Altınok’a teşekkür ediyorum" dedi...

Milletvekili Açıkgöz: "Sevgi, hoşgörü, kardeşlik diyarı Kapadokya’mızdan Keçiören’imize, Anadolu’nun manevi mimarlarından Hacıbektaş’ımızın muhabbetiyle, Nevşehirli hemşerilerimizle bir aradayız. Ev sahipliği yapan Keçiören Belediye Başkanımız Turgut Altınok’a bir kez daha teşekkür ediyorum." dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'ün Keçiören'de düzenlenen proğramda yaptığı konuşmasını izlemek için TIKLAYINIZ!


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.