banner461
banner195

Köybaşı Önce Demokrasi Nöbetine Katıldı Sonra Avanos Teşkilatını Ziyaret Etti

AK Parti Eski Nevşehir Milletvekili Rıtvan Köybaşı, önce Avanos'ta düzenlenen Demokrasi Nöbetine Katıldı sonra ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Köybaşı Önce Demokrasi Nöbetine Katıldı Sonra Avanos Teşkilatını Ziyaret Etti
06 Ağustos 2016 Cumartesi 15:34

banner143
banner134
Avanos'ta düzenlenen Demokrasi Nöbetine Katılan AK Parti 22 ve 23. Dönem Nevşehir Milletvekili Rıtvan Köybaşı, daha sonra beraberindeki ekiple birlikte ırmak kenarında çay içip sohbet ettiler.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Köybaşı, "Avanos ırmak kafede cay icelim dedik . Daha sonra
 Avanos ilce teskilatindan arkadaslarimizin nazik davetlerine icabet ettik. Eski AK Partili Belediye Başkanlarımız Mustafa Karaman, Osman Süslü, Ali İhsan Özendi ile birlikte, Avanos ilçe Baskanimiz Fatih bey, il meclis uyemiz Şaban bey, uyemiz Omer Cerit bey ve partimiz uyeleri ile birlikte çaylarını içip istişarelerde bulunduk. AK Parti Avanos İlçe Başkanı Ahmet Fatih Kesal, İl Genel Meclis Üyeleri , Teşkilat mensupları ile Avanos teşkilatımızın Olağanüstü ilgi alaka ve ikramlarina teşekkür ederiz" dedi.

AK Parti Eski Nevşehir Milletvekili Rıtvan Köybaşı, aynı gün gece ilerleyen saatlerde de Eski AK Partili Belediye Başkanlarıyla bağ evinde bir araya gelerek son yaşanan gelişmeler hakkında istişarelerde bulundular.
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.