banner461
banner195

Lütfen Çocuklarınızı Getirin

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanlığının Türkiye Badminton şampiyonası 14 – 17 Temmuz tarihleri arasında AVANOS’ta düzenlenecektir. Turnuvaya engel kategorileri farklı yüz sporcunun üzerinde katılımı beklenmektedir. ​

Lütfen Çocuklarınızı Getirin
13 Temmuz 2016 Çarşamba 18:15

banner143
banner134
Nevşehir/ Avanos’ta düzenlenecek şampiyonanın engelli aile ve engellilere ve tüm halkımıza farklı bakış açısı kazandıracağı, bunun için tüm halkımız davetlidir.
Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Badminton branşı Teknik Kurul Üyesi Yrd. Doç. Dr. Özden TAŞĞIN, yapmış olduğu açıklamada, turnuvanın Nevşehir’de yapılmasının öneminin engelli kardeşlerimizin şampiyonayı takip etmeleri ile anlaşılacağını belirtti. Taşğın, bundan dolayı tüm NEVŞEHİR’in bir engelli kardeşimizi bu şampiyonaya getirmesi, izlemesi bu şehirde değişimin başlangıcı olacaktır dedi. Taşğın, Şampiyonanın burada yapılması hususunda desteklerini esirgemeyen Bedensel Engelliler Spor Federasyon Başkanı Arif Ümit UZTÜRK, As Başkanı Abdulkadir GÖZEGİR beyefedilere, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER ve ekibine, bunlar bizim çocuklarımız diyerek büyük bir özveride bulunan AVRASYA Otel ekibine canı gönülden teşekkür ederim dedi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.