banner461
banner195

Nar Belediyesi Bu Yıl da Geleneği Bozmadı

Nar belediyesinin sosyal etkinlik kapsamında Her eve bir fidan 5000 fidan dağıtımı çalışmaları bu yıl 5000 adet gül fidanı ve beraberinde saksıda karanfil çiçeği dağıtımı şeklin de gerçekleşti.

Nar Belediyesi Bu Yıl da Geleneği Bozmadı
11 Nisan 2016 Pazartesi 10:02

banner143
banner134
Nar belediyesinin sosyal etkinlik  kapsamında  Her  eve bir fidan 5000 fidan dağıtımı  çalışmaları   bu yıl  5000 adet gül  fidanı ve  beraberinde saksıda  karanfil çiçeği  dağıtımı şeklin de gerçekleşti.
Başkan  ERDOĞMUŞ  ;   Evlerimizde   çiçekler  açsın,  bahçelerimiz  yeşile doysun , gönüllerimizde Gül  Peygamberimizin sevgisinin  coşması temennisiyle ,  bu yıl da Gül fidanı ve karanfil  çiçekleri dağıtımını gerçekleştirdiklerini  söyledi.
Dağıtmak bizden , çevreyi güzelleştirmek için fidanları toprakla buluşturup büyütmek  vatandaşlarımızdan  diyen  ERDOĞMUŞ    konuyla ilgili bir hadisi şerifi  de hatırlatmak istediğini ifade ederek , "Bir kimse bir ağaç diker de o ağaç yetişip olgunlaşırsa, Allah Teala o ağaç sebebiyle o kimse için cennette bir ağaç diktirir."  Buyurmaktadır.  diyor   Sevgili Peygamberimiz   dedi.
 Dünyadaki hayatın  sağlıklı  devam etmesi ne katkı sağlamak için  gelecek yıllarda da  fidan  dağıtımına  devam  edeceklerini  söyleyen  ERDOĞMUŞ ,  Alemlere rahmet peygamberimizin  doğumunun  1445 . yılın da en az  1445 salava tı  şerife  getirmeyi vatandaşlarımıza  tavsiye ederek ,  3 ayların tüm insanlığa  hayırlar getirmesini  diledi.
Gül fidanı ve karanfil çiçekleri dağıtımına yoğun ilgi gösteren  vatandaşlar  Başkana teşekkür dileklerini  ilettiler. Somuncu baba filmi içinde, Başkan ERDOĞMUŞTAN  Söz aldılar. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.