banner461
banner195

Nevşehir Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Verimlilik Semineri Düzenledi

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının yürürlükte olan 2013-2017 Stratejik Eylem Planı’nda belirlenen hedefler gereği...

Nevşehir Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Verimlilik Semineri Düzenledi
30 Kasım 2016 Çarşamba 18:57

banner143
banner134
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının yürürlükte olan 2013-2017 Stratejik Eylem Planı’nda belirlenen hedefler gereği “Verimlilik, Temiz Üretim/Eko-Verimlilik” konularında 29 Kasım 2016 tarihinde Valilik Konferans Salonu’nda, Bakanlığın Verimlilik Genel Müdürlüğü Sanayi ve Teknoloji Uzmanı Nurettin PEŞKİRCİOĞLU tarafından Seminer verildi.
Seminere, İl Müdürlüğü personellerinin yanı sıra, KOSGEB, TSE, TÜİK, SGK, Milli Eğitim Müdürlüğü, Nevşehir Belediyesi, Halk Sağlığı Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ve diğer kamu kurumlarının temsilcileri de katıldı.
Seminerde katılımcılara, Dünyada ve Türkiye’de verimlilik kavramının gelişimi, verimlilik artırma teknikleri, Bakanlığın Verimlilik Genel Müdürlüğü’nün görevleri, faaliyetleri ve işbirliği olanakları, temiz üretim, eko verimlilik çalışmaları ile birlikte örnek verimlilik projeleriyle ilgili detaylı bilgiler verildi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.