banner461
banner195

Nevşehir'de vatandaş darbe girişimine karşı sokağa döküldü

Nevşehir'de vatandaşlar darbe girişimine karşı sokağa döküldü. Atatürk Bulvarı Ziraat Bankası önündeki meydanına akın etti.

Nevşehir'de vatandaş darbe girişimine karşı sokağa döküldü
16 Temmuz 2016 Cumartesi 02:45

banner143
Nevşehir Ayakta !
İlgili Galeriye Git
banner134
Asker içerisindeki bir grubun askeri darbe girişimi yapması üzerine Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Nevşehir'de de vatandaşlar sokağa döküldü. Binlerce kişi toplanarak demokrasiye sahip çıktı. 

Nevşehir Atatürk Bulvarı Ziraat Bankası önündeki meydanına akın ederek toplanan on binin üzerinde Nevşehirli vatandaşlar, "Milli İradeye sahip çıktı"
Nevşehir'de vatandaşlar darbe girişimine karşı Ziraat Bankası  önünde toplandı. Geniş güvenlik önlemleri alınan Meydanda "Devlet bizimdir bizim kalacak", "Asker kışlaya" sloganları atan vatandaşlar polis tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı.

Nevşehir bu tarihi günde Ak partilisi, MHP'lisi CHP'lisi hep birlikte el ele vererek Darbe girişimine tepki gösterdiler.

Nevşehir'de şuan saatler 03:03 ü gösterirken Ak Parti İl Binası önünde,Atatürk Bulvarı, Meydanda, Valilik önünde, vatandaşlar darbeye karşı sokaklarda demokrasi nöbetine devam ediyor... 

Eline Türk bayrağı alan binlerce Nevşehirli vatandaşlar meydanda toplanmaya devam ediyor.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mustafa - 2 yıl önce
Selamünaleyküm Allah bütün MİLLETİMİZDEN razı olsun Tayyip Erdoğanı ve bütün Tayyip Erdoğan sevenleri ve ben hayvan Erdoğan'ın arkasındayız ve vatanımızı hiç kimseye bırakmayız bunu bunu böyle bilin ve bu girişime kalkan bütün Askeriyede'ki ve dış ülkelerdeki kişilerin yakalanıp gereğinin ne yapılması gerekiyorsa yapılmasını isteriz eğer can vermek gerekirse canımıza veririz bu vatan bizim kimseye elimizden alamaz Allah tüm erdoğan sevenleri ile birlikte olsun
Avatar
merve - 2 yıl önce
Allahim yardimciniz olsun insAllah kardeslerim