banner461
banner195

Nevşehir emeklisi gelmişlerden, yeni Valilere terfi etti

Nevşehir son dönemlerde atanan yeni Valilerle birlikte genelde memuriyet süresinin sonuna gelmiş, emeklisi yaklaşmış isimlerden ziyade mülki idare amirliğine ilk kez yükselen isimlerle tanışmaya başladı.

Nevşehir emeklisi gelmişlerden, yeni Valilere terfi etti
16 Haziran 2016 Perşembe 14:28

banner143
banner134
Nevşehir’de görev yapan Osman Aydın, Asım Hacımustafaoğlu gibi isimlerin 8 yıla yakın Nevşehir Valiliği yaptığı Nevşehir’de son dönemlerde iki isim öne çıkıyor. Bu isimlerden biri olan Vali Mehmet Ceylan Sultanbeyli Kaymakamı iken Nevşehir valiliği görevine atanmış ve 3 yıl bu görevde bulunduktan sonra Tekirdağ Valiliğine itanmıştı.
Öte yandan İçişleri Bakanlığındaki görevinin ardından ilk kez Mülki idare amiri olarak ilimize atanan Vali İlhami Aktaş’ta uzun yıllar süren Emeklisi gelmişlerin saltanatının sürdüğü Nevşehir’deki geleneğin artık devam ettirilmeyeceğinin bir başka sinyali oldu.
Bugünlerde kendisine hayırlı olsun ziyaretlerinde Nevşehir’deki kamu kurum ve kuruluşları Müdürlerini, STK’ları ağırlayan Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın İlimizde ne kadar süreyle görev yapacağı bilinmezken, Aktaş’ın Valilik görevi süresince nasıl bir yönetim sergileyeceği de merak konusu.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.