banner461

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Demir Rehber Öğretmenlerle Toplantı Yaptı

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR başkanlığında, Şube Müdürü Mehmet KIRATLI ve Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Şahin GÜRLEK ‘in katılımı ile İlimizde görev yapan rehber öğretmenler ile yürütülen faaliyetler hakkında bir toplantı yapıldı.

banner503
Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Demir Rehber Öğretmenlerle Toplantı Yaptı
11 Ocak 2017 Çarşamba 18:58

banner143
banner134
Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR başkanlığında, Şube Müdürü Mehmet KIRATLI ve Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Şahin GÜRLEK ‘in katılımı ile İlimizde görev yapan rehber öğretmenler ile yürütülen faaliyetler hakkında bir toplantı yapıldı. Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde yapılan toplantıya Nevşehir’de görev yapan tüm rehber öğretmenler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat DEMİR, konuşmasında rehber öğretmenlere önemli mesajlar verdi. Sayın DEMİR, gelecek nesillerin sağlam bir temel üzerinde inşa edilmesi için tüm öğretmenlere, özellikle de rehber öğretmenlere büyük görevler düştüğünü belirterek öğrencilerin geleceklerini şekillendirmelerinde rehber öğretmenlerin önemli bir rol üstlendiğini belirtti. Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı toplantıda, rehber öğretmenler okullarında karşılaştıkları sorunları İl Milli Eğitim Sayın Murat DEMİR’e iletti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR başkanlığında yapılan toplantı, dilek temenni ve soru cevap bölümüyle sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.