banner461
banner195

Nevşehir Milletvekilleri Bakan Özhaseki'yi Ziyaret Etti

AK Parti Nevşehir Milletvekillleri Çevre ve Şehircilik Bakanı olan Mehmet Özhaseki ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular.

Nevşehir Milletvekilleri Bakan Özhaseki'yi Ziyaret Etti
23 Haziran 2016 Perşembe 19:28

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider Çevre ve Şehircilik Bakanı olan Mehmet Özhaseki ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular. 

      Ziyaret sonrası sosyal medya üzerinden açıklama yapan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Milletvekilleri olarak tam kadro Ankara’da bir takım  ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirterek, “Bugün Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki Beye nezaket ziyaretinde bulunduk. Sayın Bakanımıza bizlere göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı şükranlarımı sunuyor, yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider'de açıklamasında; "Çevre ve Şehircilik Bakanı Sn. Mehmet ÖZHASEKİ’ yi ziyaret ederek hem görevi sebebiyle tebrik ettik hem de hemşehrimiz olarak gördüğümüz Sn. Bakanımızla Nevşehir’i konuştuk.Sayın Bakanımızın destekleriyle Islah Organize Sanayiimizin atık arıtma işini bitireceğiz ve civar köylerin organize sanayi olmasından kaynaklı yaşadığı doğal şikâyetleri ortadan kaldıracağız" dedi.

fotograf

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.