banner461
banner195

Nevşehir Milletvekilleri, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’i Ziyaret Etti

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’i makamında Ziyaret Etti.

Nevşehir Milletvekilleri, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’i Ziyaret Etti
18 Mayıs 2016 Çarşamba 16:57

banner143
banner134
Ak Parti Nevşehir Milletvekili Sn. Ebubekir GİZLİGİDER, Sn. Mustafa AÇIKGÖZ ve Sn. Murat GÖKTÜRK Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr Mehmet GÖRMEZ’i ziyaret ederek Nevşehir’de yapımına devam edilen ibadethaneler ile ilgili görüşme gerçekleştirdiler.

Külliyemizi Kısa Sürede Tamamlayacağız, Camiilerimizi İhya Edeceğiz...

Nevşehir Milletvekilleri Diyanet İşleri Başkanımız ile 7.000 kapalı ve 5.000 açık alanda olmak üzere toplam 12.000 kişinin ibadet edebileceği ve 16.000 m2’lik alana konumlandırılmış olan Nevşehir Külliyesi ve Camii inşaatı hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ayrıca halen yapımına devam edilen Acıgöl, Ürgüp ve diğer merkezlerimizdeki Cami ve Kur’an Kursları hakkında destek talebinde bulunan Milletvekillerimizle olumlu görüşlerini paylaşan Diyanet İşleri Başkanı Sn. Mehmet GÖRMEZ, başta Nevşehir Külliyesi ve Camii olmak üzere devam eden tüm ibadethanelerin en kısa zamanda bitirilmesi hususunda gereken desteğin sağlanacağını belirtti.


              Nevşehir Milletvekili Nustafa AÇIKGÖZ ” Nevşehir’e destekleri için Sn. Mehmet GÖRMEZ’e teşekkür ediyoruz. Milli ve manevi değerlerle bezenmiş güzel Anadolu’ muzun  güzide şehri Nevşehir’de yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek. Hep birlikte el ele ‘Kutlu Yürüyüşe Devam’ edeceğiz. Asım’ ın nesillerini yetiştirmek ve İslam medeniyetinin maneviyatını yaşamak, yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. “ dedi.
 
Nevşehir’e destekleri için Sn. Mehmet GÖRMEZ’e teşekkür eden Milletvekillerimiz görüşmenin ardından Diyanet İşleri Başkanlığından ayrıldılar.

diyanet1
diyanet2
diyanet33

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.