banner461
banner195

Nevşehir Öz Büro İş'den Bayram'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Nevşehir Öz Büro İş Sendikası il başkanı M.Fatih Mutlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Tıbbi Hizmetler Başkanlığı görevine yeni başlayan Op.Dr.Erkut Bayram'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Nevşehir Öz Büro İş'den Bayram'a Hayırlı Olsun Ziyareti
10 Mayıs 2016 Salı 15:41

banner143
banner134
Nevşehir Öz Büro İş Sendikası il başkanı M.Fatih Mutlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Tıbbi Hizmetler Başkanlığı görevine yeni başlayan Op.Dr.Erkut Bayram'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular ve yeni görevinde başarılar temenni ettiler.
     Ziyarette sendika yöneticileri, Nevşehir Kamu Hastanelerine bağlı birliklerde ve il genelinde yaptıkları çalışmaları,faaliyetleri aktardılar.Özellikle taşeron işçilik konusuna değinen sendika yöneticileri Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği bünyesinde çalışan işçilerin sorunlarını ve kadro meselesi hakkında da düşüncelerini dile getirdiler.
     Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Op.Dr.Erkut Bayram'da,Tıbbi Hizmetler Başkanlığı olarak gerek sorunların çözümlerinde gerekse sendikal faaliyetlerde üzerlerine ne düşerse yapmaya hazır olduklarını bildirdi. Ziyaretten dolayı da sendika yöneticilere teşekkürlerini sundu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.