banner461
banner195

Nevşehir Valisi Aktaş EMİTT 2017 Fuarına Katıldı

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) 21. kez İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde açıldı.

Nevşehir Valisi Aktaş EMİTT 2017 Fuarına Katıldı
27 Ocak 2017 Cuma 09:25

banner143
banner134
Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) 21. kez İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde açıldı.
       
Bu yıl EMITT 21. kez kapılarını açtı. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde açılan fuar, turizm sektörünü aynı platformda bir araya getiriyor. Dünyanın en büyük 5 fuarı arasında gösterilen EMITT, 80 ülkeden 5 bin firma ve markayı aynı adreste buluşturdu.
   
26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında açık kalacak fuarı, 60 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Fuar, turizm sektörü profesyonellerinin bir araya geldikleri ticari bir platform olmasının yanı sıra tatil tutkunları için de önemli bir adres niteliğini taşıyor. Nevşehir Kapadokya ilçe ve beldelerinin açmış olduğu stantlara ilgi yoğundu.
       
Vali AKTAŞ katılmış olduğu tanıtım fuarında, EMITT 21.kez kapılarını açtığı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde açılan fuar, turizm sektörünü aynı platformda bir araya getirdiğini bu kapsamda başta ülkemiz turizminin uluslararası platformda tanıtımına aynı zamanda Kapadokya bölge turizminin bölgesel baz da dünyaya tanıtımı açısından önem arz ettiğini belirterek 2017 yılının ülkemizin tamamını kapsayacak turizm sektöründe bir atılım yılı olması temennisinde bulunarak katılımcı sektörlere de hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.