banner461

“Ödüllü Memnuniyet Anketi” Ödülleri Sahiplerini Buldu

Her yıl Gençlik Kampları yaz dönemlerinin bitmesiyle birlikte uygulanan “Ödüllü Memnuniyet Anketi”, 2016 yılı için de net bir tablo ortaya koydu.

banner503
“Ödüllü Memnuniyet Anketi” Ödülleri Sahiplerini Buldu
12 Aralık 2016 Pazartesi 18:10

banner143
banner134
Her yıl Gençlik Kampları yaz dönemlerinin bitmesiyle birlikte uygulanan “Ödüllü Memnuniyet Anketi”, 2016 yılı için de net bir tablo ortaya koydu. Gençlik Kampları adına hangi konularda her şeyin yolunda gittiğini ve hangi noktalar üzerinde biraz daha yoğunlaşılması gerektiğini gösteren anket sonuçlarına göre kampların kampçıların gözünden başarı oranı 5 üzerinden 4,22 olarak belirlendi.

Bir sonraki yılın planlamasında da büyük önem taşıyan ödüllü memnuniyet anketini doldurarak kampların genel durum değerlendirmesine katkı sağlayan gençler arasından yapılan çekilişle ödül almaya hak kazanan kampçılarımız da belirlendi ve böylelikle memnuniyet anketi ödülleri sahiplerini bulmuş oldu. .

Gençlik Kamplarının kız dönemleri arasından bilgisayar ortamında yapılan çekilişle ilimizden Fatma Nur Soylu ödül almaya hak kazandı. Ödülünü İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER taktim ederek, tebrik etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.