banner461
banner195

Önce tanıttı, sonra hediye etti

290 bin nüfusa ulaşan Nevşehir’de aslen bu il nüfusuna kayıtlı olmasa da, Kapadokya bölgesinin, Nevşehir’in tarihine bu ilde yaşayan on binlerce insandan daha duyarlı bir yaklaşım gösteren Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver...

Önce tanıttı, sonra hediye etti
06 Şubat 2017 Pazartesi 12:30

banner143
banner134
290 bin nüfusa ulaşan Nevşehir’de aslen bu il nüfusuna kayıtlı olmasa da, Kapadokya bölgesinin, Nevşehir’in tarihine bu ilde yaşayan on binlerce insandan daha duyarlı bir yaklaşım gösteren Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Damat İbrahimpaşa ve Nevşehir isimli kitabını AK Partili kadınlara önce tanıttı, sonra kendilerine imzalayıp armağan etti.

AK Parti Kadın Kollarının haftalık istişare toplantısına konuk olan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, toplantıya katılan bayanlara geçtiğimiz günlerde çıkardığı Damat İbrahimpaşa ve Nevşehir isimli kitabın içeriğinden bahsetti.

Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar’ın da başkanlık ettiği toplantıda kitaba ve içeriğine dair bayanların merak ettiği soruları da yanıtlayan Başkan Ünver, toplantının sonunda günün anısına toplantıya katılan başta AK Parti Kadın Kolları Başkanı Kutlar olmak üzere tüm bayanlara birer kitap hediyesinde bulundu.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.