banner461
banner195

Özgün'den, Ramazan Çiftçi ‘ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Zir. Müh.Süleyman ÖZGÜN, 21.11.2016 tarihinde İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcılığı görevine atanan Ramazan ÇİFTÇİ’yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Özgün'den, Ramazan Çiftçi ‘ye Hayırlı Olsun Ziyareti
02 Aralık 2016 Cuma 12:49

banner143
banner134
Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Zir.Müh.Süleyman ÖZGÜN, 21.11.2016 tarihinde İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcılığı görevine atanan Ramazan ÇİFTÇİ’yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
 
         Meclis Başkanı ÖZGÜN, Ramazan ÇİFTÇİ’ ye Nevşehir ve Nevşehir halkı için bu günden sonra hep birlikte hizmet edeceklerini belirterek, Hükümetimiz ve Nevşehir Milletvekillerimiz Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ, Av. Murat GÖKTÜRK ve Av. Ebubekir GİZLİGİDER beyefendilerden aldıkları her türlü yardım ve destek ile el ele vererek birlik, beraberlik içinde, İl Özel İdaresi ekip ve ekipmanlarınca köylerimize yapılacak  hizmetlerin bu güne kadar olduğu gibi bugünden sonra da en kalitelisinin en kısa zamanda yapılacağını ifade etti.
 
      Ramazan ÇİFTÇİ ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Sayın ÖZGÜN’ün dilek ve temennilerine katıldığını belirtti.
 
       Sayın ÖZGÜN daha sonra Sayın ÇİFTÇİ’ye çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretini tamamladı. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.