banner461

Pınarbaşı'dan YKS mesajı

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, YKS sınavına girecek olan öğrencilere başarılar diledi.

banner503
Pınarbaşı'dan YKS mesajı
27 Haziran 2020 Cumartesi 10:17

banner143
banner134

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, YKS sınavına girecek olan öğrencilere başarılar diledi.

Başkan Pınarbaşı, "27-28 Haziran 2020 tarihleri arasında (Cumartesi ve Pazar) günü iki oturum şeklinde gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS), tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de gerçekleştirilecektir. Öğrencilerimiz bir yıl boyunca ortaya koydukları emeklerin karşılığını almış olarak, bu sayede kendilerini değerlendirerek ve eksiklerini gidererek daha başarılı olacakları şekilde geleceklerini inşa edeceklerdir. Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs salgını ile mücadele tedbirleri kapsamında öğrencilerimizin güvenli bir şekilde sınavlara katılmaları en büyük dileğimizdir. Vatandaşlarımızdan ricamız, sınavın yapılacağı Cumartesi ve Pazar günü sokağa çıkma yasağına uyarak çocuklarımıza rahat bir sınav yapma imkânı tanımalarıdır. Bu duygularla gençlerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren öğretmenlerimize ve ailelerine teşekkür ediyor, YKS sınavının öğrencilerimize, ailelerine, eğitim camiamıza ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyor, eğitim hayatları için önemli bir aşama olan YKS sınavında tüm öğrencilerimize ve sınav görevlilerine başarılar diliyorum" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.