banner461
banner195

Türkiye’nin en İyi Otelleri Arasında 2 KAPTİD Üyesi

Dünya’nın en büyük, en güvenilir otel ve seyahat değerlendirme sitesi TripAdvisor, milyonlarca kullanıcısının oyları sonucu belirlenen “Travelers’ Choice 2017” ödüllerini açıkladı.

Türkiye’nin en İyi Otelleri Arasında 2 KAPTİD Üyesi
26 Ocak 2017 Perşembe 11:37

banner143
banner134
Dünya’nın en büyük, en güvenilir otel ve seyahat değerlendirme sitesi TripAdvisor, milyonlarca kullanıcısının oyları sonucu belirlenen “Travelers’ Choice 2017” ödüllerini açıkladı. Bu ödüller çerçevesinde Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (KAPTİD) Üyesi Oteller toplam 4 kategoride - 5 ödüle layık görüldü. Bu oteller ve kategoriler:

Türkiye’nin En İyi 25 Oteli
Kayakapı Premium Caves - Cappadocia (Ürgüp) / 5. Sıra
Argos in Cappadocia (Uçhisar) / 25. Sıra

Türkiye’nin En Lüks 25 Oteli
Kayakapi Premium Caves - Cappadocia (Ürgüp) / 4. Sıra

Türkiye’nin En İyi 25 Küçük Oteli
Göreme Inn Hotel (Göreme) / 5. Sıra

Türkiye'nin En İyi 25 Pansiyon ve Konukevi (B&B)
Castle Inn - Cappadocia (Ortahisar / Ürgüp) / 7. Sıra

Kapadokya’nın, Dünya’nın en eşsiz bölgelerinden birisi olduğunu bir kez daha hatırlatan KAPTİD Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜROFED Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Dinler, sözlerine “Toplam 4 farklı kategoride 5 ödül kazanan 4 tesisimizi de en içten dileklerimizle kutluyoruz. Böylesi zor bir yılda hizmet kalitesini bozmayarak Kapadokya'nın adını bu listelerde yer almasını sağlayan en başta KAPTİD üye tesisler olmak üzere tüm Kapadokya tesislerini kutlarız. Bu vesileyle daha da güçlü hareket etmek amacıyla bölgedeki tüm turizm işletmelerini KAPTİD’e üye olmaya davet ediyorum.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.