banner461
banner195

Uğur Işılak, Nevşehir’de demokrasi nöbetine katıldı

Ünlü sanatçı Uğur Işılak Nevşehir’de düzenlenen demokrasi nöbetine katıldı.Tüm Türkiye’de olduğu gibi Nevşehir’de de demokrasi nöbeti binlerce vatandaşın katılımıyla Diriliş Meydanı’nda devam ediyor. Demokrasi nöbetine Nevşehir...

28 Temmuz 2016 Perşembe 22:38

banner143
Uğur Işılak Nevşehir'e Geldi
İlgili Galeriye Git
banner134
Ünlü sanatçı Uğur Işılak Nevşehir’de düzenlenen demokrasi nöbetine katıldı.
Tüm Türkiye’de olduğu gibi Nevşehir’de de demokrasi nöbeti binlerce vatandaşın katılımıyla Diriliş Meydanı’nda devam ediyor. Demokrasi nöbetine Nevşehir Belediyesinin daveti üzere katılan ünlü sanatçı Uğur Işılak burada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için yazmış olduğu dombra şarkısını Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Belediye Başkanı Hasan Ünver ve protokol üyeleri ile hep birlikte söyledi.
Uğur Işılak yaptığı konuşmada , “Şimdi geçenlerde pankartın bir tanesinde yazıyordu. Adam kirada oturuyorum ama memleket benim diyordu. İşte bu millet bu bilinçle hareket ediyor. Ev onun olmayabilir, arsa onun olmayabilir, yer onun olmayabilir ama memleketi öyle sahiplenmiş ki gözü ne evi görüyor ne arsayı görüyor ne malı görüyor ne mülkü görüyor, işte millet olmak böyle bir şey. Televizyonlarda, gazetelerde sürekli o mülayime diyorlardı. O bedduaya âmin diyebiliyor musun diye bizi tehdit ediyorlardı. Bu millet 80 milyon ile sana âmin dedi. O âminin altında böyle ezildiniz işte. Allah bir daha bular gibi din kullanarak, peygamber kullanarak milli duygularımızı kullanarak bu milletin aldanmasına sebep olacak her şeyi ortandan kaldırsın” dedi.
Işılak’ın konuşmasının ardından Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Metin Alkaya, İl Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar ve Gençlik Kolları Başkanı Rauf Yanar ile hep birlikte dombura şarkısını söyledi.

Uğur Işılak, 20 Ağustos 2016 tarihinde tekrar gelmek için söz vererek Nevşehirlilere veda etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver de " Değerli Halk ozanımız, sesiyle yüreğiyle Dik duruşun sembolü Sanatçı Uğur Işılak'a, katılımı için kendisine teşekkür etti." 

"Gazanız Mübarek Olsun Nevşehir, 20'sinde Buluşuyoruz İnşallah"

Yaklaşık yarım saat Nevşehir'de diriliş meydanında miting alanında vatandaşlarla buluşarak destek veren Sanatçı Uğur Işılak'ın 20 Ağustos 2016 Cumartesi akşamı saat: 21.00 de Nevşehir de konser vereceği belirtildi.

İşte Uğur Işılak Nevşehir' de milli irade nöbetinde; "Göründüğü gibi olan, gücünü milletten alan, Recep Tayyip Erdoğan"

İşte o şarkı
Ezilenlerin gür sesidir o / 
Suskun dünyanın hür sesidir o 
Göründüğü gibi olan /
Gücünü milletten alan 
Recep Tayyip Erdoğan 
Halkın adamı Hakk'ın aşığı / 
O milyonların umut ışığı 
Mazlumlara sırdaş olan / 
Gariplere yoldaş olan 
Recep Tayyip Erdoğan 
Oldu her zaman sözünün eri / Çıktığı yoldan dönmedi geri 
Kararlıdır davasında / 
Anaların duasında 
Recep Tayyip Erdoğan 
Sözü dosdoğru yoktur riyası / Zalimlerin korkulu rüyası 
İnandığı yolda gider /
Yıllardır beklenen lider 
Recep Tayyip Erdoğan 

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.