banner461
banner195

Vali Aktaş Ve Milletvekili Açıkgöz Çardak Köyünü Ziyaret Etti

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir merkez ilçeye bağlı Çardak köyünü ziyaret etti.

Vali Aktaş Ve Milletvekili Açıkgöz Çardak Köyünü Ziyaret Etti
30 Eylül 2016 Cuma 19:25

banner143
banner134
Nevşehir merkez ilçeye bağlı Çardak köyünde üst geçit yonca yaprağı kavşak çalışması yapılıyor.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, dün gerçekleştirilen 10 Yataklı Derinkuyu ilçe entegre hastanesi açılışı sonrası dönüşte Çardak köyü girişine yapılacak olan üst geçiş için incelemelerde bulundu.

Çardak Köyü Girişinde Yapılacak Üst Geçit Projesini Yerinde inceleyen Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Dün incelemelerde bulunduğumuz Çardak Köyümüzün girişine yapılacak üst geçit için Karayolları Bölge Müdürlüğü ile projelendirme çalışmamızı tamamladık. Yakında ihale sürecine girecek. İnşallah en kısa sürede bu önemli güzergahta üst geçişimiz yapımına başlanılarak tamalanacaktır. Şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı olsun dedi.

Vali Aktaş'ta Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün'den yol yapım çalışmaları hakkında bilgi aldı. 

Vali Aktaş ve Milletvekili Açıkgöz'ün Çardak köyü incelemelerinde Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, Çardak köyü muhtarı Adem Özer ve DERSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Civelek ve Kemal Sertkaya da hazır bulundu.


Vali Aktaş ve Milletvekili Açıkgöz bir süre DERSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Civelek'in sahibi olduğu Denge Bims Fabrikasında Çardak köyüne yapılacak olan üst geçit konusunda görüştüler.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.