banner461
banner195

Yarışma ödülleri Vali Aktaş’tan

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenlenen “Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda ikinci Ulusal Çocuk Resim Yarışması”nda dereceye giren öğrencilere Vali AKTAŞ tarafından ödülleri verildi.

Yarışma ödülleri Vali Aktaş’tan
18 Haziran 2016 Cumartesi 13:57

banner143
banner134
Nevşehir Valiliğinde düzenlenen ödül törenine, Vali İlhami Aktaş, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenci ve velileri katıldı.
Vali Aktaş, dereceye giren öğrencileri kutladı, başarılarının devamını dileyerek ödüllerini takdim etti.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından ikincisi düzenlenen genç nesillerin resim üzerinde gıda güvenirliğine dair bilgi ve birimlerini,beklenti ve hayallerini yansıtabilecekleri bir paylaşım platformu oluşturmak ve kamuoyunda gıda güvenirliği ile ilgili farkındalıkları geliştirmek amacıyla,Milli Eğitim Bakanlığı ve proje sponsor kuruluşu Türkiye Süt, Et Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği iş birliğinde ilkokul 2,3 ve 4.Sınıf öğrencileri “Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda Ulusal Çocuk Resim Yarışması”nda Nevşehir’de dereceye giren 19 Mayıs İlköğretim Okulu 3.Sınıf öğrencisi Esranur Şengönül birinci,Yeniçeşme İlköğretim Okulu 3. Sınıf öğrencisi Ayşe Berre Cömert ikinci, Yeniçeşme İlköğretim Okulu 4. Sınıf öğrencisi Osman Alcar ise üçüncü oldu. Tören sonunda günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.