banner461
banner195

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Tanrıver’den Ramazan Mesajı

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver,ramazan ayının başlaması dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Tanrıver’den Ramazan Mesajı
17 Haziran 2015 Çarşamba 13:06

banner143
banner134
 AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Tüm Müslümanlar tarafından özlemle beklenen 11 Ayın Sultanı Ramazan'a tekrardan erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek; “birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, yardıma muhtaçların fazlasıyla gözetildiği Ramazan'ın tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, “Rahmet, bereket, af, mağfiret, yardımlaşma ve paylaşma ayı, on bir ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz” dedi.

Rahmet ile başlayan Ramazan ayının kurtuluş ile tecelli bulmasını dileyen Tanrıver; “Oruç, ibadet ve sabır ayı olan Ramazan ayı İslam aleminin en anlamlı ayıdır. Ramazan ayı Müslümanlar için kaynaşma, paylaşım, bir arada olma ve hoşgörüyü ifade eder. Ramazan ayı, yardımlaşmanın, sevginin, kardeşliğin, mutlulukların, güzellik ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, yardım edenin de yardım alanında mutlu olduğu, huzur bulduğu bir aydır. Bu ay fırsat bilinerek yapılan ibadetler, iftarlar, sahurlar toplumsal kaynaşmamız, birlik ve beraberliğimizin pekişmesi açısından da büyük önem taşımaktadır. Bu duygu ve düşünceler ile bütün Nevşehirli hemşehrilerimin Ramazan ayını en içten duygularımla tebrik eder, bu mübarek ayın sağlık, mutluluk, huzur ve kardeşlik içerinde geçmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.