banner461
banner195

FİB Haber “WhatsApp” ihbar hattı ilgi görüyor

Nevşehirde, FİB Haber Merkezi tarafından uygulamaya konulan WhatsApp ihbar hattını kullanan vatandaşlar, çektikleri fotoğraf ve videoları www.fibhaber.com ile paylaşmaya devam ediyor.

FİB Haber “WhatsApp” ihbar hattı ilgi görüyor
20 Haziran 2016 Pazartesi 16:02

banner143
banner134
Nevşehir - Kapadokya FİB Haber WhatsApp ihbar hattı büyük ilgi görüyor. Siz de fotoğraf ve görüntülerinizi gönderin, yayınlayalım. 0 552 212 0 444

Nevşehir Haberde Gündemin Adresi www.fibhaber.com haber sitesi olarak yayınlanmasını istediğiniz haberin fotoğraflarını sizde çekin gönderin, yayınlayalım.

Nevşehir'in ilk ve en çok takip edilen internet haber gazetesi www.fibhaber.com ile çevrenizde gördüğünüz haberlik olayları çekin bize Whatsapp’tan gönderin. Haberini yayınlayalım.

www.fibhaber.com "Çek-Gönder-Yayınlansın" 

Siz çekin, bize gönderin biz de yayınlayalım...

Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de fibhaber.com'da değerlendirelim.

Kentinizde, ilçenizde, köyünüz veya mahallenizde gördüğünüz olumsuzlukları, komik olayları, ilginç fotoğrafları bizimle paylaşın. Anında FİBHABER.COM’da yayınlansın.

Bunun için yapmanız gereken şey çok basit sadece Whatsapp için kullanabileceğiniz 0 552 212 0 444 nolu hattını cep telefonunuza kaydedin. Fotoğraflarınızı bu numaraya paylaşabilirsiniz.

Nevşehir'de haberleriyle halkın sitesi olan FİBHABER.COM’a daha rahat ulaşabilirsiniz.

Haberlerinizi Bekliyoruz...
Nevşehir’e Gündemin Adresi www.fibhaber.com Nevşehir'de gördüğünüz olayların haber yapılmasını istiyorsanız haberin fotoğrafı çekin bize 0 552 212 0 444 whattsapp numarasından atın yayınlayalım.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.