banner461
banner195

İşadamı Adnan Polat, Ünver’i Ziyaret Etti

Galatasaray eski kulüp başkanı işadamı Adnan Polat, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i, 30 Ocak tarihinde İç Anadolu bölgesindeki enerji yatırımlarının açılış törenine katılmak için davet etti.

İşadamı Adnan Polat, Ünver’i Ziyaret Etti
21 Ocak 2015 Çarşamba 17:52

banner143
banner134

 Galatasaray eski kulüp başkanı işadamı Adnan Polat, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i, 30 Ocak tarihinde İç Anadolu bölgesindeki enerji yatırımlarının açılış törenine katılmak için davet etti.

Nevşehir’de önce Vali Mehmet Ceylan’ı ziyaret eden işadamı Adnan Polat, Polat Holding’in en önemli enerji yatırımları arasında yer alan ve 30 Ocak 2015 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımları ile İç Anadolu bölgesinde gerçekleştirilen enerji yatırımın açılışı için Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i de törenlere davet etti.

Davetten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ünver, Polat holdingin yenilenebilir enerji üretiminin yaygınlaştırılmasında öncü görev üstlenen yatırımcı kuruluşlarından biri olduğunu belirterek, çalışmalarında başarı diledi.

 

Kapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Haberini üye olmayan sitelerin kullanması yasaktır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Bir Bilen - 3 yıl önce
Sayın Polat ile GEYÇEK RES projesi temel atma töreninde bir süre sohbet etme imkanım oldu. Bize söylediği aynen " 90 yıllardan bu yana gelmiş geçmiş tüm başbakanlara rüzgar enerji sistemi ile ilgili yasal düzenlemenin kısa zamanda yapılmasının gerekliliğini Israrla söyledim. Hepsi çok haklısın dedi. Ama hiç biri bu düzenlemeleri yapmadı. Ama Sayın Başbakana (şimdiki Cumhurbaşkanımıza) gittim. Durumu izah ettim. Yanımızda sayın enerji Bakanı'nı çağırdı ve talimatı verdi. 6 ay gibi kısa bir sürede yasal düzenleme tamamlandı. Biz bu düzenlemeyi önceki sayın Başbakanlar yapmış olsa idi enerjide şimdi yıllık 7 milyar dolar ( Hatırladığım kadarı ile ) dış ticaret acığımız az olacaktı " Demişti.
Avatar
Ortadirek - 3 yıl önce
Cok BUYUKSUN POLAT BASKAN... Sana haramzadalerin kulliyesi, Cumhurun Cankayasi yakisir!
Avatar
Ufurükten Tayyare - 3 yıl önce
rüzgar enerjisinin katkısı somut olarak ortaya konmuyor, sürekli teşvik edilmeli deniyor, teşvik sisteminden fırsatçılar yağmaya geçiyor.
en büyük holdingler 4 tane pervane yapıp , parasını devletten alıyor... bu işler ince işler, elektrik ucuzladı mı? cak mı? cevap veren yok.. o zaman kesin şu teşvik işini, çünkü faydası yooooooooooooook