banner461
banner195

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi Çok Sayıda Etkinliğe Ev Sahipliği Yaptı

Nevşehir'de hizmete kazandırıldığı 2006 yılından beri kültür ve sanat etkinliklerinin ana üssü haline gelen Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi, değişik sanat kollarının etkinliklerine ev sahipliği yapmayı sürdürüyor.

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi Çok Sayıda Etkinliğe Ev Sahipliği Yaptı
28 Kasım 2013 Perşembe 09:42

banner143
banner134

 2006 yılında 113 gün gibi kısa bir sürede tamamlanarak Nevşehir'de kültür ve sanat çalışmalarının etkin bir şekilde sürdürülmesinde en önemli merkez konumuna gelen Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi'nde tüm yıl boyunca yüzlerce etkinlik gerçekleştiriliyor.

Nevşehir'de ilkokul, orta okul, lise ve dengi okullar başta olmak üzere çeşitli kurum ve kuruluşlar ile çeşitli sivil toplum örgütlerinin panel, sempozyum, konferans,toplantı, yıl sonu mezuniyet töreni ile bir dizi sosyal çalışmalar için yararlandığı Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi'nde, ayrıca ulusal düzeyde bir dizi resim, tezhip ve fotoğraf sergileri de açılıyor.

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi'nde ayrıca müzik aletleri kullanım kursları da her yaş grubundan vatandaşların ilgi odağı olurken, düzenlenen çeşitli konser proğramları ile vatandaşlar neşeli dakikalar yaşıyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.