banner461
banner195

Nevşehir’de Teyzesi ve 2 Çocuğa Tecavüz Eden S.G. Yakalandı

İlimiz Nevşehir de hapisten çıkar çıkmaz önce 60 yaşındaki sağır ve dilsiz öz teyzesine, ardından 8 ve 10 yaşlarındaki iki erkek çocuğa tecavüz eden şahıs Nevşehir'de yakalandı.

Nevşehir’de Teyzesi ve 2 Çocuğa Tecavüz Eden S.G. Yakalandı
13 Eylül 2012 Perşembe 22:02

banner143
banner134

 İlimiz Nevşehir de hapisten çıkar çıkmaz önce 60 yaşındaki sağır ve dilsiz öz teyzesine, ardından 8 ve 10 yaşlarındaki iki erkek çocuğa tecavüz eden şahıs Nevşehir'de yakalandı. Aldığı benzer bir suçtan dolayı cezasını çekmekte olduğu Kırşehir Yarı Açık Ceza Evi'nden 4 gün izin alarak çıktıktan sonra tecavüz olayını gerçekleştirip kayıplara karışan 29 yaşındaki Serdar Gümüş, Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Yeni Mahalle'de bulunan Necdet Ersan Parkı yakınlarında gezerken yakalandı. Gümüş, ifadesi alındıktan sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Nevşehir Kapalı Ceza Tutukevi'ne gönderildi.

 

Ağustos ayının son günlerinde meydana gelen olayda cezaevinden aldığı 4 günlük izin sonrası Nevşehir'e gelen Serdar Gümüş, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'nde yaşayan ve 60 yaşlarında olan sağır ve dilsiz öz teyzesi ve ardından aynı mahallede evlerinin önünde oynayan 8 ve 10 yaşlarında iki erkek çocuğu zorla boş bir yere götürerek tecavüz etmişti. Serdar Gümüş'ün, kendisine direnen 10 yaşındaki çocuğu da dövdüğü iddia edilmişti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.