banner461
banner195

Ünver “2014 Dev Yatırım Hamleleri İle Dolu Geçecek

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir'in hızla büyüyen ve gelişen görünümü ile Türkiye’de örnek gösterilecek şehirler arasında yer aldığını belirterek, kararlı ve planlı projeler ışığında bir dünya şehrine yaraşır konuma ulaşacağına inandığını belirtti.

Ünver “2014 Dev Yatırım Hamleleri İle Dolu Geçecek
30 Aralık 2013 Pazartesi 12:17

banner143
banner134

 NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÜNVER:

"2014 DEV YATIRIM HAMLELERİ İLE DOLU GEÇECEK"

 

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir'in  hızla büyüyen ve gelişen görünümü ile Türkiye’de örnek gösterilecek şehirler arasında yer aldığını belirterek, kararlı ve planlı projeler ışığında bir dünya şehrine yaraşır konuma ulaşacağına inandığını belirtti.

 

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,yeni yıl nedeniyle bir  mesaj yayınlayarak vatandaşların yeni yıllarını kutladı.

 

Mesajında son  10 yıllık süreçte Türkiye’nin sahip olduğu doğal,kültürel ve tarihsel birikimleri ile dünya açılan en önemli kapılarından biri olan Nevşehir’de, ciddi alt ve üst yapı hareketliliğinin yaşandığına dikkat çeken Ünver, tamamen insan odaklı hizmet anlayışı ile bugüne kadar yapılamayan hizmetlere imza attıklarını kaydetti.

 

Nevşehir'de hızlı, kararlı ve  planlı çalışmalar doğrultusunda gerek bugünün ve gerekse yarının her alanda büyüyen ve gelişen kent dokusunu ortaya çıkardıklarına vurgu yapan Ünver,mesajında şunları kaydetti:

" 2004 yılından bugüne kadar vatandaşlarımızın her türlü imkandan yararlanır hale geldiği bir  Nevşehir'de yaşamaları, bizim  en temel çalışma esasını oluşturdu. Klasik belediyecilik anlayışının ötesinde insanımızı hizmetin merkezine alan bir yapı içinde hizmet ürettik.Hiç bir şekilde parti taassubu içerisinde hareket ettik ve bundan sonra da bu anlayışımı sürdüreceğiz.Parti ayrımı yapmadan,bu şehirde yaşayan her bir bireyin belediye hizmetlerinden eşit düzeyde yararlanmalarına yoğun bir gayret harcadık. Bugün için artık bir çok dünya insanının büyük bir gıpta ile baktığı,  bir büyük turizm cennetinin ana merkezinde bulunuyor olmamız, bu kentte yaşayan her insanın daha iyi şartlarda yaşamalarını gerekli hale getiriyor. Bu temel düşüncenin şuuru içerisinde,  siz değerli vatandaşlarımızın ihtiyaç duydukları alanda etkin hizmetleri yerine getirmek için mesai tanımaz bir anlayış içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 10 yılı aşan hizmet suremiz içerisinde yaşadığımız bu kentin sahip olduğu değerleri ile tüm dünyaya tanıtabilmek için de yoğun bir mesai içerisindeyiz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki görev süremiz içerisinde saygıdeğer Nevşehirli vatandaşlarımızın beklentilerine uygun bir hizmet anlayışını ortaya koyacağız. Köklü ve kalıcı hizmet seferberliği ile bugüne kadar  1 Milyar 500 milyon liralık bir yatırıma imza atmanın her zaman değerli vatandaşlarımız ile birlikte haklı gururunu yaşattık. Değerli halkımızın bize verdiği yetkiyi ,insan odaklı hizmetlere dönüştürdük. Sadece ulaşımda değil şehrimizin sağlık,eğitim,kültür ve sanat alanında da ileri düzeylere ulaşması yönünde çabalarımız bundan sonraki süreçte de devam edecektir.Sadece önümüzdeki 2.5 yıllık sürece yönelik yapılacak yatırımların bedeli ile 1 milyar 250 Milyon TL olarak planlanmaktadır. 2014 yılında da yatırım hamlelerimizin devam edeceğini bir kez daha ifade etmek istiyorum. Bu düşünceler ışığında 2014 yılının öncelikli olarak tüm milletimize ve saygıdeğer vatandaşlarımıza sağlık,huzur ve mutluluk getirmesi diliyor, saygıdeğer vatandaşlarımıza en kalbi muhabbetlerimi sunuyorum.” 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce @ben
doğru söylüyorsun memleketine yani doğduğu yere kitse daha iyi olur diye düşünüyorum.
Avatar
ben - 4 yıl önce
başkanım senin kıymetini galiba bilemiyoruz, nevşehir çok büyük metro kent olacak sayende, sana nevşehir küçük geliyor
Avatar
biz - 4 yıl önce
benliginden kurtulamamis kisiler var ya
Avatar
kim - 4 yıl önce
hasan bey 2015 te bakan ol bırak bu işleri sana bu işler basit geliyoır
Avatar
nevşehir - 4 yıl önce
her şeyi o kadar abartıyonki,10 yılda sen ne yaptın hükümet ne yaptı.çok şişirme kendini.