banner461

Vali Aktaş, Kaçakçılık, İstihbarat, Koordinasyon Kurulu Toplantısında

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, 08 Haziran 2017 tarihinde Sivas İlinde İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun Başkanlığını yaptığı 135. Dönem Kaçakçılık, İstihbarat, Koordinasyon Kurulu Toplantısı'na katıldı.

banner503
Vali Aktaş, Kaçakçılık, İstihbarat, Koordinasyon Kurulu Toplantısında
08 Haziran 2017 Perşembe 17:16

banner143
banner134
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, 08 Haziran 2017 tarihinde Sivas İlinde İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun Başkanlığını yaptığı Bölge 10 il valisi, il emniyet müdürleri, il jandarma komutanları ve içişleri bakanlığı yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilen 135. Dönem Kaçakçılık, İstihbarat, Koordinasyon Kurulu Toplantısı'na katıldı.

Toplantının açılışında konuşan Bakan Soylu “Ülkemizin huzur ve güveni, milletin yarınına aydınlık ve esenlik içinde bakabilmesi için valilerin, kaymakamların ve tüm güvenlik kuvvetlerimizgörevlerindetüm özverileriyle bir mücadele ortaya koymuştur. 16 Nisan'dan sonra Türkiye'nin karşı karşıya kalmış olduğu yeni hükümet sistemi, millet ve devlet arasındaki ilişkiyi çok daha kuvvetlendirecek ve aziz milletimizin her geçen gün çok daha fazla refaha, huzura, güvenliğe ve esenliğe ulaşmasını temin edecektir.Adım adım hem Türkiye'mizde istediğimiz noktaya kavuşacağız hem de etraf coğrafyamızda huzuru, güveni, öz güveni sağlayarak devam edeceğiz. Allah yardımcımız olsun." diye konuştu. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.