banner461

Kapadokya Fotoğraf Yarışması Katalogu Yayınlandı

Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenen   Nevşehir Belediyesi  7. Uluslararası  Kapadokya Fotoğraf  Yarışmasına ilişkin katalog yayınlandı.

banner503
Kapadokya Fotoğraf Yarışması Katalogu Yayınlandı
20 Ocak 2017 Cuma 09:40

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Nevşehir Belediyesi 7. Uluslararası Kapadokya Fotoğraf Yarışmasına ilişkin katalog yayınlandı.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in yazdığı önsöz ile başlayan katalogda ,Nevşehir Belediyesi’nin bu yıl 7. Sini düzenlediği Uluslararası Kapadokya Fotoğraf Yarışmasına ilişkin tüm bilgiler yer alıyor. Bunlar arasında yarışmaya katılarak seçici kurul tarafından ilk üç dereceye giren fotoğrafların yanı sıra, Kapadokya özel ödülü elde eden eser, yarışmada dereceye giren ve mansiyon ödülü almaya hak kazanan 6 fotoğraf  ile  sergilemeye layık görülen 30 fotoğraf da katalog da yer alıyor.
Türkiye’den 867 ve çeşitli ülkelerden de 143 olmak üzere toplam 1010 amatör ve profesyonel fotoğraf sanatçısının  3 bin 721 fotoğraf ile katıldığı yarışma ile ilgili olarak hazırlanan katalog, http://www.tfsf.org.tr/indir/nevsehir/7.nevsehir_katalog_v4.pdf adresinden indirilebilecek.
Nevşehir Belediyesi 7. Uluslararası  Kapadokya Fotoğraf Yarışmasında dereceye giren eser sahiplerine ödülleri, daha sonra duyurulacak tarih ve yerde verilecek.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.