banner461

Arabalı Sinema Film Günleri’nde Bu Akşam “7. Koğuştaki Mucize”

Arabalı Sinema Film Günleri’nde Bu Akşam “7. Koğuştaki Mucize” Filmi Gösterilecek

banner503
Arabalı Sinema Film Günleri’nde Bu Akşam “7. Koğuştaki Mucize”
30 Mayıs 2020 Cumartesi 10:35

banner143
banner134

Nevşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz haftalarda başlatılan ve büyük ilgi gören Arabalı Sinema Film Günleri’nde bu akşam Türk sinemasının son yıllarda en çok izlenen ve büyük beğeni toplayan filmlerinden biri olan “7. Koğuştaki Mucize” gösterilecek.

Ramazan ayı içerisinde “Müslüm” filmi ile başlayan ve sonrasında “Türk İşi Dondurma” adlı filmle devam eden Arabalı Sinema Film Günleri, Nevşehirlileri Türk sinemasının birbirinden güzel filmleri ile buluşturmaya devam ediyor.

Bu akşam saat 21.30’da Bektik Mahallesi’ndeki Kamyon ve Tır Garajı’nda gerçekleştirilecek olan etkinlikte bu kez Mehmet Ada Öztekin'in yönettiği, Aras Bulut İynemli'nin başrolünde yer aldığı ve 1983 yılında sıkıyönetim altındaki bir Ege kasabasında yaşayan, haksız yere hapse atılan Memo ile yedi yaşındaki kızı Ova'nın tekrar birbirlerine kavuşmaya çalışmalarını anlatan 7. Koğuştaki Mucize adlı film gösterilecek.

Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan etkinlik boyunca araçlarından inmeden kurulan dev ekranlardan  “7. Koğuştaki Mucize” filmini izleyecek olan vatandaşlara yine Nevşehir Belediyesi tarafından çeşitli ikramlarda bulunulacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.