banner461
banner195

Ünlü oyuncu Asuman Dabak, Kapadokya'yı Balonla Keşfetti

Ünlü oyuncu Asuman Dabak, geçtiğimiz günlerde Kapadokya'yı ziyaret etti.

Ünlü oyuncu Asuman Dabak, Kapadokya'yı Balonla Keşfetti
27 Haziran 2016 Pazartesi 02:43

banner143
banner134
Ünlü oyuncu Asuman Dabak, geçtiğimiz günlerde Kapadokya'daydı. Ürgüp ve Göreme bölgelerini karış karış gezen Dabak, ilk kez balonla tur da yaptı. Ünlü oyuncu, "Çok farklı bir deneyimdi. Rüzgar nereden eserse oraya gidiyorsun. Ben de kendimi rüzgara bıraktım" dedi.

Kapadokya ile ilgili yeni bir projesi olduğunu söyleyen Dabak, "Bir mağaranın içinde kültür merkezi olabilecek bir salon var.

Anlaşabilirsek, artık bir ayağım Kapadokya'da olacak. Eylül ayında Asuman Dabak Sahne-Kapadokya'yı açmak istiyoruz" diye konuştu.


Sabah Gazetesi

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Suat Koçak - 2 yıl önce
Arkadaşım Nevşehir haberleri yayınlayan bir haber sitesisiniz. Göl Kıyısı oyununu organize ettiğim zaman size haber yapın diye basın açıklaması yolladım dikkate almadınız. Sonra Ürgüp Habere yolladığım basın açıklamasını yayınladınız. Asuman buraya geleli neredeyse iki hafta olacak sağolsun davetimi kırmadı geldi. Ben haber yapın diye iki hafta önce yollasam yapmazdınız şimdi Sabah gazetesi yapınca kıymetli olmuş. Ayrıca fotoğrafımı izinsiz kullanmışınız. Sorun ettiğimden değil ama o fotoyu bulduğunuza göre Asumanı getirenin ben olduğumu biliyorsunuz demektir, ulaşıp sorsanız daha güzel haber yaparsınız.