banner461

Ve Survivor Meryem'de Kapadokya'yı Keşfetti...

TV8'de yayınlanan Survıvor 2020 yarışmacılarından Meryem Kasap, Dominik Cumhuriyeti'nden döner dönmez tatil için Kapadokya bölgesini tercih etti.

banner503
Ve Survivor Meryem'de Kapadokya'yı Keşfetti...
05 Ekim 2020 Pazartesi 15:01

banner143
banner134

TV8'de yayınlanan Survıvor 2020 yarışmacılarından Meryem Kasap, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında; "Ben Meryem Kasap, Acun Ilıcalı'nın Karayipler'de THY'nin uçmadığı bir adada mahsur kalan Türkleri getirdiği özel uçakla beraber biz de Dominik'ten döndük artık Türkiye'deyiz" dedi.

Meryem Kasap, tatil için tercih ettiği Göreme Holiday Cave Hotel'de dinlenerek yılın tüm yorgunluğunu ve stresini attı.

Survivor Tv8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Medya tarafından hazırlanan Acun Ilıcalı nın Sunduğu Türkiye 'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programında survivor 2020 yarışmacısı Meryem Kasap, tatil için geldiği Kapadokya'ya hayran kaldı.

TV8'de yayınlanan Survıvor 2020 yarışmacılarından Meryem Kasap, Dominik Cumhuriyeti'nden döner dönmez tatil için Kapadokya bölgesini tercih etti.

Kapadokya'da stres atan Survivor Meryem, Ortahisar'da gün batımını izledi; "Efsane bir manzara gerçekten bayıldım böyle bir manzara olamaz" dedi.

Ürgüp ilçesine bağlı Ayvalı köyünde bir vatandaşın evine konuk olan Meryem, burada yörük ayranı içti organik ürünlerin tadına baktı. 2 Günlük Kapadokya tatilinde Göreme seyir tepesine çıktı ardından Ürgüp çarşısınıda gezen Meryem, Ürgüp'te Belediye'den ATM'lere Bankasından dükkanlara evlerine kadar her yer taştan yapılmış muhteşem bir yöre diyerek düşüncülerini söyledi.

Kapadokya'ya en kısa sürede tekrar geleceğini söyleyen Survivor Meryem, Kapadokya anlatılmaz yaşanır. Buraları herkesin mutlaka gelmesi ve görmesini tavsiye ediyorum" dedi. İşte Ekim ayında Balona binmek için yeniden geleceğini söyleyen Survivor Meryem'in iki günlük Kapadokya tatili izlenimleri...

MERYEM KASAP KİMDİR?

Merhaba ben Meryem Kasap, 1 Mayıs 1992 Trabzon doğumluyum. Ailedeki 3 çocuktan en küçüğüyüm. İlkokulda okurken 3 yıl tiyatroyla ilgilendim. Sporla tanışmam lise yıllarında başladı. Lise takımında 2 yıl hentbol oynadım. Daha sonra bireysel spor yapma kararı aldım ve atletizme yöneldim. Bu spora ilk olarak sırıkla yüksek atlama branşıyla başladım. 2-3 yıl bu branşı yaptıktan sonra yaşadığım bir sakatlık sonucu branş değiştirmek zorunda kaldım ve 400 metre branşına geçtim. Bu dönem içinde lise öğrenimimi tamamladım ve  Karadeniz Teknik Üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokulunu kazandım. Eğitim ve spor hayatımı aynı an da yürüttüm. Kararlılığım ve azmim sayesinde 400 metrede 1 yıl içinde ilk Türkiye Şampiyonluğuna ulaştım ve milli takıma seçildim. Devam eden yıllar içinde bu başarılarım devam etti ve ülkemi sayısız şampiyonalarda temsil etme fırsatı yakaladım. Bu şampiyonalarda Avrupa Şampiyonası, Balkan Şampiyonası, Milletler Kupası ve Akdeniz Şampiyonası’nda ülkeme madalya getirdim. Bu süreç içinde lisans öğrenimimi tamamladım ve mezun oldum. 12 yıllık spor hayatımın, 8 yılı milli takim sporcusu olarak elit bir düzeyde geçti. Şu an hala aktif spor hayatıma devam ederken aynı kararlılık ve azimle fitness eğitmenliği ve Personal Trainer’lık yapıyorum. Spor geçmişim, hırsım, azmim ve bitmek bilmeyen yüksek enerjim sayesinde Survivor da iz birakanlardan olacağım.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.