banner461

Avanos Çavuşin'de ki Büyük Rezalete 'Topuz' Dur Dedi...

AK Parti Avanos Belediye Başkan Adayı Şaban Topuz, sosyal medyada paylaşılan ve büyük tepki çeken Çavuşin'de turistlerin yürüyüş ve gezi güzergahında yer alan derede yapılan doğa katliamına dur dedi.

banner503
Avanos Çavuşin'de ki Büyük Rezalete 'Topuz' Dur Dedi...
20 Mart 2019 Çarşamba 15:17

banner143
banner134

Şaban Topuz Göreve Gelmeden Sorunlara Çözüm Üretmeye Başladı.

Avanos AK Parti Belediye Başkan Adayı Şaban Topuz, sosyal medyada paylaşılan ve büyük tepki çeken Çavuşin'de turistlerin yürüyüş ve gezi güzergahında yer alan derede yapılan doğa katliamına dur dedi.

Dere yatağına kimin döktüğü belli olmayan çöplerin temizliği için harekete geçen Topuz, il genel meclis adayı Ömer Cerit ve Çavuşin Muhtarı ve Muhtar adayı Halil Çopur ile il özel idaresinin yoğun çalışma temposundan dolayı biran önce çözülmesi için kendi imkanları ile kepçe ve traktör kullanılarak çöpler temizlendi.

Derenin tesfiyesi ve düzenlemesi de yapılarak Kapadokya'ya yakışmayan bu görüntü kaldırılmış oldu.

AK Parti Avanos Belediye Başkan Adayı Şaban Topuz, bizzat çalışmaların başında bulundu. Topuz burada yaptığı açıklamada "Sadece Avanos da değil Kapadokya bölgemizin her yerinde bu tür bölgemize yakışmayan görüntülerin oluşmasına izin vermeyeceğiz. İl özel idaremizin yetişmediği yerde kendi imkanlarımız ile müdahale edeceğiz. Dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.