banner461

İşte CHP Belediyeciliği ve İşte Hacıbektaş'tan rezalet görüntüler...

Nevşehir'in yıllarca CHP Belediyeciliğinin hakim olduğu Hacıbektaş ilçesinden gelen bu görüntüler Nevşehir gündemine bomba gibi düştü...

banner503
İşte CHP Belediyeciliği ve İşte Hacıbektaş'tan rezalet görüntüler...
21 Mart 2019 Perşembe 18:14

banner143
banner134

Nevşehir'in yıllarca CHP Belediyeciliğinin hakim olduğu Hacıbektaş ilçesinden gelen bu görüntüler Nevşehir gündemine bomba gibi düştü... Hacıbektaş'ta vatandaşlar CHP liderinde seslenerek Sayın Kılıçdaroğlu bu rezaleti görmüyor mu? Hacıbektaşlı insanımıza bu görüntüleri revamı görüyor, diyerek tepkilerini dile getiriyor.

“HACIBEKTAŞIMIZ BUNU HAKETMİYOR “
Konu hakkında açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. M.Rauf Yanar; "Halkımızı bu çamurlu yollara layık görmek ve hizmete muhtaç etmek iş bilmez belediyenin sonu olacaktır..." sözleriyle sert bir dille eleştirdi.

HACIBEKTAŞIMIZDA İHANET..!
İl Başkanı Yanar açıklamasında; 2 yıldır kültür merkezi önündeki patlak su borusunu yapmayan belediye, Milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe beylerin yapılması için il özel idareden gönderilen ekibe müdahale ederek yapılmasına engel olmuştur. Hizmeti engelleyen Beldiye istemiyoruz." dedi.

“Hacıbektaş, Hizmetin En İyisini Hak Ediyor”

 AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz'de “Hacıbektaş İlçemizde yaşayan hemşerilerimiz her fırsatta belediyenin hizmet üretmemesini dile getiriyor.

Son olarak 14 Mart 2019 Perşembe günü -dün- AK Parti Nevşehir Milletvekilleri olarak sevgi ve hoşgörü ilçemiz Hacıbektaş’ı ziyaret ettik. CHP zihniyeti; ne yazık ki Hünkar Hacı Bektaş Veli’nin ilçesi Hacıbektaş’ımızda da çöp, çukur, çamur olarak karşımıza çıkıyor.

Nevşehir İl Özel İdaremize ait ilgili ekipler belediye sorumluluğundaki cadde ve sokaklarda da sırf hemşerilerimizin mağduriyeti bir nebze olsun giderilsin diye kumlama çalışmalarına başladı. 2 yıldır kültür merkezi önündeki patlak su borusunu yapmayan belediye, arızanın giderilmesi için Nevşehir il özel idareden gönderilen ekibe müdahale ederek yapılmasına engel olmuştur. Hemşerilerimizden bugün çokça mesaj aldık.

Hemşerilerimiz, ‘Hizmeti engelleyen Belediye ve CHP Belediyeciliğini artık istemiyoruz.’ diyorlar. 31 Mart’ta Belediye Başkan adayımız Şenay Gök ile Hacıbektaş ilçemiz AK Belediyeciliğe, gönül belediyeciliğine hemşerilerimizin desteğiyle kavuşacak inşallah. AK Parti olarak ötekileştiren olmadık. Laf değil icraat ürettik. Hacıbektaş ilçemiz hizmetin en iyisini hak ediyor. Kültür Başkenti hedefimizle çıktığımız kutlu yolda AK Belediyecilikle kazanan Hacıbektaş olacak.”dedi.

İşte hünkar Hacı Bektaş Veli'nin ismini taşıyan güzel ilçemize hiç yakışmayan o rezalet görüntüler:


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.