banner461

Nevşehir Bölgesi Hakemimiz Şampiyonlar Liginde...

Nevşehir Bölgesi Uluslararası hentbol hakemimiz Pınar Ünlü Hatipoğlu, Delo EHF Şampiyonlar Ligi’nde ilk kez görev yapacaklar.

banner503
Nevşehir Bölgesi Hakemimiz Şampiyonlar Liginde...
04 Ekim 2019 Cuma 14:20

banner143
banner134

Nevşehir Bölgesi Uluslararası hentbol hakemimiz ve beden eğitim öğretmeni Pınar Ünlü Hatipoğlu, Delo EHF Şampiyonlar Ligi’nde ilk kez görev yapacak.

6 Ekim 2019 Pazar günü Macaristan’da oynanacak olan Györi Audi ETO KC – IK Sävehof Delo EHF Kadınlar Şampiyonlar Ligi müsabakasında Türk Kadın Hakemler Mehtap Şimşek – Pınar Ünlü Hatipoğlu görev yapacak.

Daha önce bir çok şampiyona ve organizasyonlarda ülkemizi başarı ile temsil eden hakem çifti, kendi kariyerlerinde ilk kez Delo EHF Şampiyonlar Ligi grubunda düdük çalacaklar.

DELO EHF Şampiyonlar Ligi D Grubunda ilk hafta müsabakalarında görev yapacak hakem çifti, Avrupa’nın  elit hakemlerinin görev yaptığı hentbolun büyülü dünyasında ilk kez görev yapmış olacaklar.

FİB Haber Merkezi olarak Uçhisar Haydar Çankaya Orta Okulu Beden eğitim Öğretmeni ve aynı zamanda Nevşehir Bölgesi Uluslararası hentbol hakemimiz Pınar Ünlü Hatipoğlu'na başarılar diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.