banner461

Ürgüplü Bekir Ödemiş'e Ankara Büyükşehir'de önemli görev

Ürgüp eski Belediye Başkanı ve Gölbaşı Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Bekir Ödemiş Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Tabiat Varlıkları Dairesi Başkanlığı’na atandı.

Ürgüplü Bekir Ödemiş'e Ankara Büyükşehir'de önemli görev
03 Eylül 2019 Salı 01:24

banner143
banner134

Ürgüp eski Belediye Başkanı ve Gölbaşı Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı, Bekir Ödemiş Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Tabiat Varlıkları Dairesi Başkanlığı’na atandı.
 
Gerek Nevşehir'in Ürgüp ilçesi, gerekse başkent Ankara'nın Gölbaşı ilçesinin gelişim ve değişiminde büyük emeği olan Bekir Ödemiş Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Tabiat Varlıkları Dairesi Başkanlığı’na atandı.
 
Nevşehir Ürgüplü hemşehrimiz Bekir Ödemiş’i tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz.
 
BEKİR ÖDEMİŞ KİMDİR?
 
Bekir Ödemiş, 1959 yılında Nevşehir Ürgüp’te doğdu. 1982 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1995 yılında Türkiye Ortadoğu Amme İdaresinde yüksek lisans derecesi aldı. 1998 yılında “Yerel Yönetim Yerinden Yönetim Büyükşehir Belediyesi ve Uygulamaları” adlı yayın sahibidir. 1989-1999 yılları arasında Ankara/Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi. 1999 ve 2004 seçimlerinde Ürgüp Belediye Başkanlığı yaptı. Türk Alman Bilimsel Araştırmalar Vakfı’nın (TAVAK) kurucusudur. Erciyes Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi derslerini vermiştir. Ödemiş, evli ve bir çocuk babasıdır.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.