banner461

Ve Kozza Termal Bizz Termal Olarak Açılıyor..

Alphan Yapı Peyzaj İnş. San. Tic. Ltd. Şti Yön. Kur. Başkanı ve Kayserili Ülkücü İş Adamı Behsat Önder’in satın aldığı Kozaklı Bizz Termal Otel, 11 Kasım 2019 tarihinde hizmete açılacağı belirtildi.

banner503
Ve Kozza Termal Bizz Termal Olarak Açılıyor..
03 Kasım 2019 Pazar 13:42

banner143
banner134

Bizz Termal otel yönetim kurulu başkanı Behsat Önder yaptığı açıklamayla otelin resmi açılış tarihini duyurdu. 3 yıl önce kapısına kilit vuran Eski adı Kozza Termal, yeni adıyla Kozaklı Bizz Termal otel'in 11 Kasım 2019 tarihinde hizmete açılacağı belirtildi.

İş Adamı Behsat Önder Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklamada şunları ifade etti; Eski adı ile Kozza Termal, yeni adıyla Kozaklı Bizz Termal otelin yönetim ve mülkiyet haklarının tarafımıza geçtiğini daha önce kamuoyuna duyurmuştuk. O günden bu güne kadar gece gündüz çalışarak otelimizin tadilat ve tamirat çalışmalarını bitirerek açılış aşamasına gelmesini sağlamış bulunmaktayız. Tesisimizi Yüce Allah’ın izniyle 11.11.2019 tarihi itibari ile üyelerimizin hizmetine sunacağız. Öncelik olarak uzun zamandır bu günü bekleyen tüm devre mülk sahibi hissedarlarımıza ve tüm dostlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Tamamen milli ve manevi hassasiyetleri gözeterek bu işe başlamış bulunmaktayız. Milli bir servet olan ve atıl bir şekilde kaderine terkedilen tesisin yeniden işler hale gelmesi bölge ve ülke ekonomisine kazandırılacak olması ve birçok insanın mağduriyetinin giderilecek olması bizim için en önemli kazanımdır. Bu gün itibari ile randevu ve rezervasyon işlemleri başlayacak olup yetkili arkadaşlarımız üyelerimiz ve hissedarlarımıza ulaşacaktır. Hiçbir hak kaybının olmayacağını ve tüm hissedarlarımızın ve üyelerimizin haklarının aynı şekilde devam edeceğini ve mağduriyetlerinin giderileceğini belirtmek isteriz. Ayrıca bu süreçte bizlerin her zaman yanında olup emeklerini esirgemeyen başta Kozaklı Belediye Başkanımız Akif Kabukçuoğlu’na ve tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bizlere inanıp güvenen, bizlere manevi olarak destek olan tüm dostlarımız ve üyelerimizede ayrı ayrı teşekkür ediyoruz...

Saygılarımızla


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.