banner461

Bizde 'Zeki'ler 'Hüseyin'ler bitmez!

Afrin'de gerçekleştirilen operasyonda sol ayağını kaybeden Nevşehirli gazimiz Uzman Çavuş Zeki Didinmez, Ankara'da tedavi gören Ürgüplü gazimiz Hüseyin Özmutlu'ya moral ziyareti gerçekleştirdi.

banner503
Bizde 'Zeki'ler 'Hüseyin'ler bitmez!
15 Nisan 2019 Pazartesi 20:25

banner143
banner134

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin'de gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı'nda gazi olan Nevşehirli gururumuz Uzman Çavuş Zeki Didinmez, yine Nevşehir Ürgüplü bir diğer kahraman Gazimiz Hüseyin Özmutlu'yu tedavi gördüğü Gata'da ziyaret ederek moral verdi ve ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Gazi'den Gazi'ye En Anlamlı ziyaret...

Özmutlu'nun sağlık durumunun her geçen gün daha iyiye gidiyor olmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirten Afrin Gazisi Zeki Didinmez yaptığı açıklamasında; "Afrin Cinderesi bölgesinde görev yaparken terör örgütü tarafından tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu yaralanarak, Ankara Gülhane Asker Hastanesi GATA'da yatmakta olan Nevşehir Ürgüplü gazimiz Hüseyin Özmutlu'yu ziyaret ettim. Gazimizin sağlığı her geçen gün iyiye gitmekte olup, taburcu olacağı günü sabırsızlıkla bekliyor. Kendisi ile birlikte tüm gazilerimize Allah'tan acil sifalar dilerim" dedi.

Bizde Ömerler, Hüseyinler, Zekiler Bitmez...

Bu Cennet Vatan için, Ömer'lerin, Zeki'lerin, Hüseyin'lerin bitmeyeceğini ifade eden Didinmez yaptığı açıklamasında; "Geçmişten bugüne Gaza ve Gazilik ruhuyla hayat bulan Türkiyemizin istiklal ve istikbali uğruna; Gazilik makamına erişen ve ahirete intikal eden, Sultan Alparslan’dan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, tüm ecdadımızı ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor; hayatta olan Gazilerimize hürmetlerimi sunuyorum" dedi...

Nevşehir'in Ürgüp ilçesine bağlı Aksalur nüfusuna kayıtlı olan Hüseyin Özmutlu, 27 Ocak 2019 günü Afrin'de görev yaptığı sırada Gazi olmuştu...

   
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.