banner461
banner195

8. Etap Yatırım Projeleri Belirlendi

Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP) Kapsamında 8. Etap Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırım Proje başvuruları sonuçlandı.

 8. Etap Yatırım Projeleri Belirlendi
08 Mayıs 2014 Perşembe 14:09

banner143
banner134

 8. Etap Yatırım Projeleri Belirlendi

NEVŞEHİR(MHA) Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP) Kapsamında 8. Etap Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırım Proje başvuruları sonuçlandı.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili Gürol Çetin, K.K.Y.D (Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi) Programı kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların İlimiz üreticilerine, tarımsal sektör müteşebbislerine ve yatırımcılara önemli ölçüde ekonomik destek sağladığını söyleyerek bu tür yatırımlarla   istihdamında artacağını ifade etti ve yapılan çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkürlerini bildirdi.
% 50 Hibe Desteklemeli olarak Projeden Faydalanan Firma ve Proje Konuları Şu şekilde; Çağrı Un Gıda Santic Aş Tarafından Çelik Silo Tesisi Kapasite Artırım Projesi, Armet Tavukculuk Yem gıda San.Ve Tic.Ltd.Şti. Tarafından Yumurta Tasnif Ve Paketleme Tesisi Tamamlama Projesi, İpek Un Sanayii Gıdatarım Ve Tic.Ltdşti. Tarafından Teknolojik Yenileme Veya Kapasite Artırımı, Yalçın Un Gıda Ticaret A.Ş. Yalçın Un Tarafından Teknoloji Yenileme Ve Kapasite  Arttırımı Projesi, Ata Un Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi  Ata Un Tarafından  Buğday Silosu Tesisi Projesi, Çelikler Gıda Nakliyat Ve Otomotiv San.Tic.Ltd.Şti. Tarafından  Nekabsan Kapasite Artırımı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.