banner461
banner195

AÇIKGÖZ' den KADEM Nevşehir İl Temsilcisine Kutlama

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, KADEM Nevşehir İl Temsilcisi olarak atanan Dt. İlkay AKÜN’e yeni görevinde başarılar diledi.

AÇIKGÖZ' den KADEM Nevşehir İl Temsilcisine Kutlama
29 Kasım 2017 Çarşamba 19:18

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, KADEM Nevşehir İl Temsilcisi olarak atanan Dt. İlkay AKÜN’e yeni görevinde başarılar diledi. Açıkgöz açıklamasında; "Türk toplum geleneğimizde kadının saygın bir yeri vardır. Orta Asya'da kurulan ilk Türk devletinden itibaren devlet yönetiminde, hakanların yanında hatun adı verilen eşleri de söz sahibiydi. Türk kadını Anadolu coğrafyamızın vatan kılınmasında da fedakârca mücadele eden, kınalı kuzuların analarıdır.
Ülkemizin mevcut siyasal, sosyal ve ekonomik düzeninin gelişimine katkı sağlamak amacıyla kurulan ‘Kadın ve Demokrasi Derneği’mizin faaliyetlerini övgüyle desteklemekteyiz. Bu bağlamda ilimizde de bir temsilcilik açan derneğimizin yöneticilerine, KADEM Başkanı Sayın Doç. Dr. E. Sare Aydın YILMAZ’ a ilimiz adına teşekkür ediyorum. KADEM Nevşehir İl Temsilcisi olarak atanan Dt. İlkay AKÜN’e yeni görevinde başarılar diliyorum.
Nevşehir’imiz özelinde tüm kadınların sosyo-kültürel, ekonomik ve siyasal hayata aktif katılımlarını sağlamak için gayret göstereceklerine inancım tamdır. Hayırlı olsun." dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.