banner461

AK Başkanlar sahada referandumu anlatıyor

Nevşehir'de AK Partili Belediye Başkanları, Milletvekilleri ve Teşkilat Başkanları referandum çalışmaları kapsamında mahalle mahalle dolaşarak vatandaşları bilgilendiriyor.

banner503
AK Başkanlar sahada referandumu anlatıyor
25 Mart 2017 Cumartesi 12:54

banner143
banner134
AK Partili Nevşehir merkez, ilçe ve belde Belediye Başkanları, Milletvekilleri ve Teşkilat Başkanları Referandum Çalışmalarını Sürdürüyor.

Nevşehir'de AK Partili Belediye Başkanları referandum çalışmaları için sahaya inerek karış karış dolaşarak, vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı sistemini anlatıyorlar.

Nevşehir'in değişik ilçe ve beldelerinde ki Mahallelerde ev ziyaretlerinde bulunan AK Partili Belediye Başkanları, esnaf ve kahvehaneleri de ziyaret ederek referandum da neden EVET oyu verilmesi gerektiği konusunda bilgilendirme yaptı.

AK Partili Belediye Başkanları ve partililer ziyaret ettikleri ev toplantılarında vatandaşlara ülkenin geleceği için referandum da EVET oyu çıkmasının önemini anlattı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, ''Türkiye'nin şaha kalkması ve önündeki bütün engelleri aşması için herkesin referandum da sandığa gitmesi ve güçlü bir şekilde 'EVET' oyu vermesi gerektiğini söyledi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.