banner461
banner195

AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı Çiftçi'den Gümüşkent'te İnceleme

AK Parti Gümüşkent İlçe Başkanı Av. Fatih Çiftçi, ilçeye bağlı Gümüşkent köyünde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı Çiftçi'den Gümüşkent'te İnceleme
05 Aralık 2017 Salı 21:07

banner143
banner134
AK Parti Gümüşkent İlçe Başkanı Av. Fatih Çiftçi Gümüşkent köyü ziyaretine ilişkin yaptığı açıklamasında; "Gümüşkent muhtarımız Sayın Ömer Arun ve ilçe teşkilatımızla beraber Kapanan belediyelerimizden biri olan Gümüşkent köyümüze yapılan yaklaşık 800.000 TL ilk KOP sulama projesi hakkında iştişarede bulunduk ve köyün diğer yatırım ve sorunları ile ilgili görüştük" dedi.  

AK Parti Gümüşkent İlçe Başkanı Çiftçi; "Bazıları kapanan kasabalara ilişkin üç kuruşu laf eder ama proje üretmez. Ak Parti ise yapar! Resimlerde görüldüğü üzere dağları deler, hayalleri gerçek eder...İnşallah KOP sulama projesinden daha bir çok köy ve mahallemizin yararlanması dileği ile (takipçisi olacağız)bu projenin yapılmasında emeği geçen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere ilgili bakanımıza ve ilimizin üç Milletvekiline , İl başkanımıza ayrı ayrı teşekkürü borç biliriz...Gülşehir için bir taş koyandan Allah razı olsun..." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gümüşkent köyü muhtarı Ömer Arun ise yaptığı açıklamasında; "Muhtarlığımıza ziyarette bulunan AKP Gülşehir kadın kolları başkanı, gençlik kolları başkanı ve ilçe başkanı sayın Fatih ÇİFTCİ ye teşekkürlerimizi sunarız. Kendilerine yeni görevlerinde başarılar dileriz." dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.