banner461
banner195

Ak Parti Heyetinden, 14 Mart Tıp Bayramı Ziyareti

Ak Parti Heyeti, Ürgüp Devlet Hastanesini 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Ziyaret etti.

Ak Parti Heyetinden, 14 Mart Tıp Bayramı Ziyareti
14 Mart 2018 Çarşamba 17:21

banner143
banner134
Ak Parti İlçe Başkanı Ali Özer, Kadın ve Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri ile birlikte 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Ürgüp Devlet Hastanesini ziyaret edip, Hastanede görevli Doktorları ve Sağlık Personellerinin Tıp Bayramını kutladılar. Ak Parti Heyeti adına konuşan, Ali Özer, “Doktorların ve sağlık çalışanlarının zor ama özverili bir meslek icra ettiğine dikkat çekerek, yaşanılan bazı zorluklara rağmen, Doktorların ve sağlık çalışanlarının en iyi şekilde görevlerini yerine getirmeye çalıştığını kaydetti. Başkan Özer,“Allah´ın yarattığı en önemli varlık olan insana hayatın her safhasında sağlık ile ilgili hizmet veren onun sağlıklı ve mutlu olması için çaba sarf eden ve kutsal bir meslek icra eden doktorlarımızın, Ak Parti olarak yanlarında olduğumuzu onların yaşadığı sıkıntıların toplum olarak bizleri de ilgilendirdiği düşüncesinden yola çıkarak bu özel günlerinde yanlarında bulunmak istedik. Tüm doktorlarımızı ve sağlık çalışanlarımızı tek tek ziyaret edip 14 Mart Tıp Bayramlarını kutladık.” dedi.
Ziyarete İlçe Başkanı Ali Özer'in yanı sıra,Yönetim Kurulu Üyesi Memiş Tahan ve Arzu Kıran ile Gençlik Kolları Ve Kadın Kolları Üyeleri eşlik etti.
Başhekim Op. Dr. Sami Bilici ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Özer ve heyete teşekkür etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.