banner461
banner195

AK Parti İl Başkanı Tanrıver, Polis Teşkilatının 171. Kuruluş Yılını Kutladı

Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Polis Teşkilatının 171. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı

AK Parti İl Başkanı Tanrıver, Polis Teşkilatının 171. Kuruluş Yılını Kutladı
09 Nisan 2016 Cumartesi 13:27

banner143
banner134
NEVŞEHİR(İHA)-AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Polis Teşkilatı’nın 171 yıllık köklü bir maziye ve teşkilat yapısına sahip olduğunu belirterek, ülkenin huzur ve güvenliğinin teminatı olduğunu vurguladı.
Türk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Türk Polisinin köklü yapısıyla, gayret ve fedakarlığı ile milletin gözdesi haline gelmiş bir teşkilat olduğunu belirtti.
Türk Polisinin güç şartlarda görev yaptığının ve güvenimizin vazgeçilmez bir unsuru olduğunun her zaman hatırlanması gerektiğine dikkat çeken Tanrıver, sözlerini şöyle tamamladı:
“Tarihi Osmanlı dönemine kadar uzanan Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 171. yıldönümünü büyük bir gururla kutluyoruz. 171 yıllık geçmişe sahip olan Emniyet Teşkilatımız özverili çalışmaları ile görevini başarıyla yerine getiren kurumlarımızdan birisidir. Bu başarılı çalışmalarında geçmişten gelen tecrübelerinin, bilgi birikiminin büyük payı vardır. Türk Polis teşkilatımız asayişi, güvenliği ve huzuru sağlamak için çok önemli bir toplumsal işlevi özveri ile yerine getirmektedir. Halktan aldığı güç ve destekle görevini başarıyla yapmaktadır. Polis teşkilatımız ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunmasında, kamu düzeninin sağlanmasında, hukukun egemen kılınarak güvenli bir ortamın yaratılmasında yaptığı başarılı çalışmalarıyla halkımızın her zaman sevgi ve takdirini kazanmıştır. Bu vesile ile görevlerinin başında bulunan polislerimizin gününü kutluyor, ülkenin huzur ve güven ortamını korumak amacıyla hayatlarını kaybeden şehit polislerimize Allah’tan Rahmet diliyorum.”
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.